İade & Değişim Politikası

İADE & DEĞİŞİM POLİTİKASI

----

İade & Değişim Politikamız teslimattan sonraki 14 gün için geçerlidir. Eğer siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün geçmiş ise maalesef iade ve değişim sağlayamıyoruz.

İade ve değişim yapabilmek için, iade edilecek veya değiştirilecek ürün(ler) kullanılmamış ve aynı kondisyonda olması gerekmektedir.

Lütfen iade veya değişim için bizimle iletişime geçmeden ürününüzü iade etmeyin.

Eğer iade veya değişim yapmak istiyorsanız, lütfen İade & Değişim Merkezi sayfamızdan talep oluşturunuz.

İade edilecek ürün eğer kusurluysa ücretsiz iade veya değişim sağlanacaktır.

 

İade (eğer uygunsa)

İade veya değişim talebinizi oluşturduktan sonra, talebiniz değerlendirilir ve kabul veya reddedilir. Eğer kabul edilirse, iade bilgileri içeren bir onay e-postası alacaksınız. Bu e-posta içerisinde bulunan şirket adresimize ürününüzü iade ettikten sonra iade edilen ürün, tarafımızca kontrol edilip tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

İade edilecek ürünlere ait kargo ücretlerinden(gönderim ve iade kargo ücretleri) müşteriler sorumludur. Kargo ücretleri iade edilmez. Kargo tutarları, iade edilecek tutardan düşülür.

 

Eğer iade talebiniz kabul edildiyse, iade edilecek tutar tarafımızca iade edilir ve iade edilen tutar 3-10 iş günü içerisinde, işlem yaptığınız kartınıza bankanız tarafından iade edilir.

Geciken veya tamamlanmamış iade (eğer oluştuysa)

Eğer 3-10 iş günü geçtiyse ve iade edilecek tutarı hesap özetinizde göremiyorsanız, ilk olarak bankanıza ulaşın. Eğer bankanızdan olumlu dönüş alamadıysanız, konuyla ilgili bize ulaşmanızı rica ederiz.

Değişim (eğer kabul edildiyse)

Sadece kusurlu ürünlerin değişimi yapılmaktadır. Eğer size teslim edilen ürün kusurluysa, İade ve Değişim Merkezi sayfamızdan, değişim talebi oluşturabilirsiniz.

 

ARC İç ve Dış Ticaret Tekstil Limited Şirketi

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı

Folkart Life A Kule 2601

Bayraklı İzmir 35530

Türkiye